HAKKIMDA

Doç. Dr. Tolga DEMİR

1973 İstanbul doğumludur. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olmuş, 2005 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalında ihtisasını tamamlamıştır. 2005-2007 yılları arasında İstanbul International Hospital’ da, 2007-2009 yılları arasında ise JFK Hospital’ da görev yapmıştır.

Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği tarafından düzenlenen 10. Ulusal Kongrede “Ödüllü Poster Sunumu” nda ikincilik ödülüne layık bulunmuştur.

2009-2014 yılları arasında Beylikdüzü Kolan Hospital’ da, 2014-2018 yılları arasında da Şişli Kolan International Hospital’ da görev yapmıştır.

2014 yılında Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği tarafından yapılan sınav ve kalp damar cerrahisi alanında yaptığı hizmetlerin değerlendirilmesi neticesinde kendisine, Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği “Yeterlilik Sertifikası” verilmiştir.

2015 yılında Beykent Üniversitesi Meslek Yüksekokulu “Perfüzyon Teknikleri Programı” nda “Öğretim Görevlisi Doktor” olarak atanmış ve ders vermeye başlamıştır. 2016 yılında ise aynı programda “Yardımcı Doçent” liğe yükseltilmiştir. 2017 yılında Doçentlik ünvanı almıştır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Erişkin kalp cerrahisi, varis ve damar cerrahisi özel ilgi alanlarıdır.

Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği (TKDCD), Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği (UVCD) ve Fleboloji Derneği üyesidir.

Hasta Yorumları….

 • Dr. Tolga beye kendinizi emanet edebilirsiniz gerçekten. Mükemmel bir hocadır. Üzerine başka doktor tanımıyorum.
  Kadriye SULTAN
 • Merhabalar. Tolga beye varis ameliyatı oldum. 15 gün raporum vardı fakat 3. gün işe gütmeye başladım. Kendisine buradan teşekkür etmek istedim.
  Volkan YILMAZ
 • Öncelikle insan sevgisi, güler yüzü ve hastaya yakınlığı, sonra da başarılı ameliyatıyla beni iyileştirdi. İlerlemiş yaşıma rağmen sayesinde sağlıklı bir yaz geçiriyorum. Tolga Hocama ve ekibine teşekkür ediyor, hep böyle kalmasını ve başarılarının devamını diliyorum.
  Prof. Dr. Hüseyin DEMİREL
 • Babamız ile yaşayabileceğimiz güzel bir hayat garantisi verdiniz. Şifa veren elleriniz ve kalbiniz dert görmesin. Size ailenizle birlikte güzel bir ömür diliyoruz... Sevgilerimizle.
  Şendağ AİLESİ
 • Sayın Tolga hocam, eşimin ameliyat sürecinde sizin ve ekibinizin göstermiş olduğu ilgiye çok çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım.
  Ervin GÜNEŞ
 • Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederim.
  Fatma SAĞLAM
 • Çok değerli Tolga hocam, öncelikle sizin ve sonrasında ekibinizin gösterdiği sevgi, ilgi ve alakanıza sonsuz şükranlarımı sunarım. Rabbimin bahşettiği ömre büyük bir vesile kaynağı oldunuz. Bir kez daha çok çok teşekkürlerimi sunar, başarılarınızın devamını dilerim. Size ve ekibinize sevgi ve saygılarımı sunarım.
  Öner DOĞAN
 • Sayın hocam, beni sağlığıma kavuşturdunuz. Allah sizden razı olsun. Ellerinize, emeğinize ve yüreğinize sağlık. İyi ki varsınız. Her şey gönlünüzce olsun İnşallah.
  Serhat BELET
 • Tolga Demir Bey ve ekibini tanıma fırsatını bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bugün ameliyat olalı tam bir ay oldu ve çok sağlıklıyım. Karotis (Şah) damarım %95 oranında tıkalıydı. Ameliyatı yaptı ve beni inme felç gibi hayatımı bitirecek risklerden uzaklaştırdı. Ömrüm oldukça kendilerinin duacısıyım. Genç dostumun başarılarının devamını bütün kalbimle dilerim. Allah razı olsun!
  Kortan PEKÜN